O produktu

Limitovaná edice nože Deejo s rukojetí pokovenou pravým 24-karátovým zlatem.

Naše cena

Cena s DPH
5 995 Kč
Cena bez DPH
4 954 Kč
Na dotaz - kontaktujte nás
Skladem
Zboží není aktuálně dostupné, pro bližší informace se s námi spojte.
Nebyla zvolena velikost
Omlouváme se, ale zboží v dané konfiguraci není k na skladě

VYPRODÁNO !!

Stylový nůž v nejoblíbenější kombinaci s černou čepelí je nyní ještě exkluzivnější - rukojeť byla pozlacena 24k zlatem.

Zlato je odpradávna vyjádřením luxusu a něčeho speciálního a ani u Deejo tomu není jinak. Na zvláštní přání několika klientů byla po dlouhém testování vyrobena omezená série s rukojetí ze zinkové slitiny potažené 24-karátovým zlatem.

Decentní černá čepel je zde v ostrém kontrastu s výraznou rukojetí, což vytváří harmonicky celek a je jen na majiteli, zda prozradí, že v ruce svírá zlato....

Nechte se i vy okouzlit tímto zábleskem slunce .

Produkce je výrazně omezena díky poměrně náročnému výrobnímu procesu a na náš trh se dostane pouze omezený počet kusů.

Tvrdost čepele:52 - 54 HRC
Další výbava:kožené pouzdro na nůž, látkové pouzdro, mikrovlákno na očištění nože, dodáváno v luxusní černé krabičce
Hmotnost kusu:cca 50 gramů
Rozměry v otevřeném stavu:20,5 cm
Rozměry v uzavřeném stavu:11 cm
Délka čepele:9,5 cm
Materiál čepele:nerezová ocel Z40C13 od Aubert & Duval (Francie)
Materiál rukojeti:zinková slitina ZAMAK pokovená 24karátovým zlatem (vrstva 3 microny)
Typ pojistky čepele:liner lock
Povrchová úprava čepele:černý titan
Hmotnost nože:50 gr.

Po každém použití důkladně očistěte, zbavte mastnoty a otřete dosucha.

Pro konzervaci kovových částí lze použít běžně dostupné silikonové oleje, nebo použít mazací přípravek WD40. Zamezte nanesení mazadel či konzervantů na dřevěné, plastové či karbonové části nožů (tzn. rukojeti). Nepoužívejte ke konzervaci ani čištění přípravky rozpouštějící karbonové usazeniny, zvláště u damaškových ocelí to může vést k výrazné změně vzhledu kovových částí.

Nože ani příbory není vhodné čistit v myčce/sušičce nádobí, pokud to vyloženě nepovoluje návod k danému noži, příboru či multifunkčnímu nástroji.

Nože ani příbory nepoužívejte k jiným činnostem, jako je otevírání lahví s korunkovým uzávěrem, plechovek a podobně, k těmto činnostem používejte odpovídající nástroje (otvíráky a podobné).

Nože Deejo nejsou vhodné k čištění / umývání v myčce nádobí. Zvláště dřevěným rukojetím by mycí cyklus a chemie použitá v myčce značně ublížily, stejně tak by však došlo k zmatnění povrchu u plastových typů rukojetí kapesních nožů. Výjimkou jsou steakové nože s plastovou rukojetí, u kterých je toto výslovně uvedeno.

Dbejte na to, aby se nože nedostaly do rukou dětí či osob, jež nejsou schopny odpovídajícím způsobem noži manipulovat a u kterých je riziko úrazu. Doporučujeme nože nosit buď zavěřené na klipu (za opasek, kapsu a podobně, nebo v k tomu speciálně určeným látkovým / koženým pouzdrům.

Nože Deejo jsou sestaveny z mnoha drobnějších částí za pomocí speciálních nástrojů, některé části jsou i lepené. Nedoporučujeme proto pokusy nože rozebírat či jinak upravovat, na takto modifikované nože nelze následně uplatnit záruku.

K naostření můžete využít originální brousek Deejo, který má správný úhel ostření. Břity tohoto brousku lze navíc pootočit, takže jeho životnost je díky tomu dvojnásobná. Tímto brouskem však nelze naostřit zubaté ostří! Případně svěřte nůž k naostření profesionálnímu servisu.

V případě jakýchkoli problémů se s žádostí o servisní zásah obraťte na svého prodejce.