O produktu

Kapesní nůž s čepelí z oceli D2 a celodřevěnou rukojetí z olivového dřeva.

Naše cena

Cena s DPH
2 600 Kč
Cena bez DPH
2 149 Kč
Zboží je dostupné v termínu: 120 dní
Skladem
Zboží není aktuálně dostupné, pro bližší informace se s námi spojte.
Nebyla zvolena velikost
Omlouváme se, ale zboží v dané konfiguraci není k na skladě

Mini je zavírací nůž velmi malých rozměrů, díky nimž je lehký a přitom spolehlivý pro každodenní činnosti.

Je mimořádně praktický a patří mezi nejmenší nože E.D.C. (Every Day Carry) na trhu.

Mini je vybaven čepelí z nerezové oceli AISI D2, která nabízí odolnost proti korozi a trvanlivost ostří, a je opatřen systémem pojistky čepele liner lock.

Mini je vybaven rukojetí se střenkami z dřeva santos.

Nůž Mini, navržený společností Max, je u verzí s titanovými bolstery vybaven klipsem z nerezové oceli.

Mini je dodáván v kartonovém obalu, s černým koženým pouzdrem pouze pro verze s plnou dřevěnou rukojetí.

Pouzdro - obal:kožené pouzdro
Tlouštka čepele:3 mm
Hmotnost:52 gr.
Délka čepele:60 mm
Materiál čepele:ocel D2
Materiál rukojeti:olivové dřevo
Celková délka nože:145 mm

Po každém použití nůž důkladně očistěte, zbavte mastnoty a otřete dosucha.

Pro konzervaci kovových částí lze použít běžně dostupné silikonové oleje, nebo použít mazací přípravek WD40. Zamezte nanesení mazadel či konzervantů na dřevěné, plastové či karbonové části nožů (tzn. rukojeti). Nepoužívejte ke konzervaci ani čištění přípravky rozpouštějící karbonové usazeniny, zvláště u damaškových ocelí to může vést k výrazné změně vzhledu kovových částí.

Nože ani příbory není vhodné čistit v myčce/sušičce nádobí, pokud to vyloženě nepovoluje návod k danému noži, příboru či multifunkčnímu nástroji.

Nože ani příbory nepoužívejte k jiným činnostem, jako je otevírání lahví s korunkovým uzávěrem, plechovek a podobně, k těmto činnostem používejte odpovídající nástroje (otvíráky a podobné).

Nože nejsou vhodné k čištění / umývání v myčce nádobí. Zvláště dřevěným rukojetím by mycí cyklus a chemie použitá v myčce značně ublížily, stejně tak by však došlo k zmatnění povrchu u plastových typů rukojetí kapesních nožů. 

Dbejte na to, aby se nože nedostaly do rukou dětí či osob, jež nejsou schopny odpovídajícím způsobem noži manipulovat a u kterých je riziko úrazu. Doporučujeme nože nosit buď zavřené na klipu (za opasek, kapsu a podobně, nebo v k tomu speciálně určeným látkovým / koženým /kydex pouzdrům.

Nože Lionsteel jsou sestaveny z mnoha drobnějších částí za pomocí speciálních nástrojů, některé části jsou lepené či lisované. Nedoporučujeme proto pokusy nože rozebírat či jinak upravovat, na takto modifikované nože nelze následně uplatnit záruku.

K naostření doporučujeme běžnému uživateli využít služeb profesionálního servisu, zručnější uživatelé mohou nože ostřit pomocí brusných kamenů.

V případě jakýchkoli problémů se s žádostí o servisní zásah obraťte na svého prodejce.