O produktu

Inovovaný model komfortní vycházkové kotníčkové obuvi pro dětské turisty s odolnější podešví.
Výprodej

Naše cena

Cena s DPH
999 Kč
Cena bez DPH
826 Kč
Běžná cena
1 350 Kč

Vyberte si velikost

Skladem
Zboží není aktuálně dostupné, pro bližší informace se s námi spojte.
Nebyla zvolena velikost
Omlouváme se, ale zboží v dané konfiguraci není k na skladě

Dětský komfortní model pro běžné outdoorové aktivity a lehkou turistiku.

 

Kotníkový střih ochrání dětskou nohu v členitém terénu před vymknutím kotníku i před případnými nárazy.

Svršek v kombinaci velurové usně a syntetické textilie má dostatečnou pevnost a současně i prodyšnost, aby nedocházelo k přehřívání dětské nohy v botě.

Špička i pata bot jsou proti odření chráněny extra pevným materiálem.

Použitá podešev má velmi dobré záběrové vlastnosti a samočístící profil, takže zajistí bezpečný došlap na suchém i vlhkém terénu

Podšívka:klimamembrána WP
Ohebnost podešve:2 - zpevněná konstrukce podešve
Typ podešve:ES Winz
Hmotnost půlpáru:270g půlpár ve vel. 30 EUR

ČIŠTĚNÍ

Obuv před další manipulací očistěte od prachu, bláta a dalších nečistot za použití měkkého kartáče a jemného mýdla, nebo lze použít speciální čistící přípravek NST shoe wash, který odstraňuje i zbytky starších impregnačních prostředků.

Následně lze obuv vysušit, ideálně v teplém a suchém místě. mimo sluneční svit a mimo dosah tepelných zdrojů. Pokud by boty byly v dosahu sálavého tepla, tak může docházet k deformaci obuvi, odlepování podešví a celkové degradaci všech materiálů.

IMPREGNACE

Po dokonalém vyschnutí - a zde důrazně doporučujeme pravidelně vyprat či alespoň vysušit i vnitřní vyjímatelné vložky - lze obuv naimpregnovat buď sprejem (který ale musí bezpodmíněčně obsahovat výživovou složku pro údržbu kůže), nebo za použití jiných speciálních roztoků ve formě suspenzí, gelů a podobně.

Doporučit můžeme ověřené přípravky:

NST shoe proof spray

NST shoe proof gel

Při aplikaci přípravků se vždy řiďte návodem daného balení, každopádně nikdy impregnace neaplikujte do vnitřních částí bot, na podečve ani na jiné gumové či pryžové díly.

Impregnaci obnovujte vždy v okamžiku, kdy po chůzi v mokru jsou na svršku viditelné tmavší místa, kde se již vlhkost vsákla.

Na obuv nikdy nepoužívejte impregnaci ve formě krémů či vosků, tyto přípravky by měly devastující účinky na pouřitou velurovou kůži a zásadně by negativně ovlivnily prodyšnost obuvi.

DEZINFEKCE

Dezinfikovat vnitřek bot lze za použití speciálních přípravků, jež obuv nejen zbaví zárodků plísní a bakterií, ale současně obuv i příjemně provoní:

NST shoe fresh orange

NSt shoe fresh eucalyptus