Lytos-Bamby-Kid-36-royal-00001-1500px.jpg

O produktu

Dětské zateplené sněhule se zapínáním na zip a šnůrkou pro utěsnění boty proti napadání sněhu.

Naše cena

Cena s DPH
850 Kč
Cena bez DPH
702 Kč
Běžná cena
1 150 Kč

Vyberte si velikost

Skladem
Zboží není aktuálně dostupné, pro bližší informace se s námi spojte.
Nebyla zvolena velikost
Omlouváme se, ale zboží v dané konfiguraci není k na skladě

Dětské sněhulky pro zimní výlety sněhem poskytují jak odolnost vůči chladu, tak i proti napadání sněhu.

Komfortní zip na nártu usnadňuje zapínání i pro děti, jež ještě nezvládají šněrování, v horním lemu umístěná šňůrka po stažení zabraňuje napadání sněhu do bot.

Vnitřní syntetická kožešina dobře absorbuje pot, stačí každý den po použití vysušit a druhý den poskytuje opět skvělou izolaci proti chladu.

Podešv chrání proti solné břečce, doporučujeme ji přesto pravidelně zbavovat solného nánosu.

Bota je vhodná pro pohyb na sněhu, naopak pravidelné používání ve městě může vést k rychlejšímu opotřebení podešví.

Svršek:PE textilie s vodoodpudivou úpravou
Podšívka:syntetická vlna
Ohebnost podešve:2 - zpevněná konstrukce podešve
Typ podešve:dvoubarevná, šálová
Hmotnost půlpáru:cca 330 g. (velikost 29/30)
Vnitřní stélka:TPU tělo + cambrella povrch

ČIŠTĚNÍ

Obuv před další manipulací očistěte od prachu, bláta a dalších nečistot za použití měkkého kartáče a jemného mýdla, nebo lze použít speciální čistící přípravek NST shoe wash, který odstraňuje i zbytky starších impregnačních prostředků.

Následně lze obuv vysušit, ideálně v teplém a suchém místě, mimo sluneční svit a mimo dosah tepelných zdrojů. Pokud by boty byly v dosahu sálavého tepla, tak může docházet k deformaci obuvi, odlepování podešví a celkové degradaci všech materiálů.

Při vysoušení lze obuv vycpat suchým novinovým papírem (nikoli však papírem z reklamních letáků), který rychle absorbuje vnitřní vlhkost. Je však potřeby tento papír častěji vyměňovat, aby vlivem vlhkosti nedocházelo k vzniku plísní.

IMPREGNACE

Po dokonalém vyschnutí - a zde důrazně doporučujeme pravidelně vyprat či alespoň vysušit i vnitřní vyjímatelné vložky - lze obuv naimpregnovat buď sprejem, nebo za použití jiných speciálních roztoků ve formě suspenzí, gelů a podobně.

Doporučit můžeme ověřené přípravky:

NST shoe proof spray

NST shoe proof gel

Při aplikaci přípravků se vždy řiďte návodem daného balení, každopádně nikdy impregnace neaplikujte do vnitřních částí bot, na podešve ani na jiné gumové či pryžové díly.

Impregnaci obnovujte vždy v okamžiku, kdy po chůzi v mokru jsou na svršku viditelné tmavší místa, kde se již vlhkost vsákla.

Na obuv nikdy nepoužívejte impregnaci ve formě krémů či vosků, tyto přípravky by měly devastující účinky na použitou velurovou kůži a zásadně by negativně ovlivnily prodyšnost obuvi.

DEZINFEKCE

Dezinfikovat vnitřek bot lze za použití speciálních přípravků, jež obuv nejen zbaví zárodků plísní a bakterií, ale současně obuv i příjemně provoní:

NST shoe fresh