O produktu

Impregnační spray textilní outdoorové vybavení, jako jsou stany, batohy, vaky a podobně.
Vyprodáno
Vyprodáno

Ekologicky neškodná impregnace na oblečení a jiné textilní výrobky, určená k nanášení sprejem.

Ne vždy je možno bundu, batůžek nebo třeba stan naimpregnovat pracím a impregnačním cyklem v pračce.

Na horách, v kempu, během jízdy autem - tam všude můžete zjistit, že jste zapomněli naimpregnovat vaše součásti výbavy a vzhledem k počasí by bylo vhodné impregnaci použít.

Proto společnost NST dodává impregnační prostředky i v nádobkách s mechanickým rozprašovačem. Ten má oproti tlakovým verzím několik výhod - pumpováním nanášíte jen potřebné množství a nerozprašujete velké množství roztoku mimo impregnovaný předmět. Další výhodou je, že zde není potřeba žádný hnací plyny. Dalším přínosem ekologii je to, že prázdné lahve jsou lehce recyklovatelné, nebo po důkladném vyčištění je můžete použít třeba jako nádobku na postřik květin vodou.

Před impregnací doporučujeme daný předmět - pokud je to možné - vyprat a zbavit tak nečistot a nánosů starých impregnačních prostředků.

Přípravek je vhodný jak na přírodní tkaniny (bavlna, len a podobně), tak i na technické materiály, včetně membránových laminátů (Gore-Tex©, Sympatex©, eVent©, Dri-Fit© a jiných).

Obsah balení:250 ml

Impregnovaný kus oblečení nebo jiné textilie mohou být suché, ale i vlhké.

Nanášejte pravidelně tak, abyste rozprášili emulzi na všechny části a pak houbičkou, nebo hadříkem kapalinu vetřete do struktury látky.

Poté nechte impregnovaný předmět vyschnout po dobu 6-9 hodin, nejlépe v suchém a větraném prostoru. Rozhodně se vyvarujte toho, abyste předmět po naimpregnování a bez usušení složili a někam odložili, to může vést k vytvoření skvrn a map.