O produktu

Ploché stélky s povrchem z přírodní kůže a spodní vrstvou s aktivním uhlím.
Novinka

Naše cena

Cena s DPH
175 Kč
Cena bez DPH
145 Kč

Vyberte si velikost

Skladem
Zboží není aktuálně dostupné, pro bližší informace se s námi spojte.
Nebyla zvolena velikost
Omlouváme se, ale zboží v dané konfiguraci není k na skladě

Plochý typ stélek, vhodný do nízké turistické a společenské obuvi.

Vrchní strana je vyrobena z přírodní kůže s velmi savou úpravou, jež zajišťuje transport potu od ponožky dolů k druhé vrstvě. Spodní vrstva pěnové gumy obsahuje příměs aktivního uhlí, jež omezuje rozklad potu a tím výrazně snižuje výskyt zápachu z propocených bot. Perforace stélek usnadňuje proudění vzduchu skrz vložky během chůze.

Pro optimální absorpci potu a protizápachovou funkci doporučujeme stélky každý den vyjmout z obuvi a vysušit ideálně v teplé a větrané místnosti (mimo přímý dosah tepelných zdrojů).

Pokud zde nemůžete nalézt požadovanou velikost, tak se prosím podívejte na identický model SALUBER 038 (jedná se pouze o starší číselnou řadu, výrobky jsou identické).

Materiál stélky:přírodní kůže + pěna s aktivním uhlím
Zpěvnění pod patou:-
Tlumič došlapu:celoplošný - pěnovka
 • Stélky pomáhají v obuvi udržet lepší mikroklima (tím, že absorbují pot od nohou, případně pasivně i tím, že zabraňují rozkladu potu a vzniku nežádoucích pachů) a zlepšují komfort při chůzi díky tlumení došlapu.

  Proto doporučujeme následující kroky, jež pomohou udržet tyto stélky v dobrém stavu:

  • po každém použití stélky vyjměte a nechte je volně položené usušit ve větrané suché místnosti (mimo dosah slunečního svitu nebo zdrojů sálavého tepla) 
  • stélky při větším znečištění (například hlína) vyjměte, mírně navlhčete vlažnou vodou a za pomoci běžného mýdla nebo speciálního čističe očistěte a následně nechte pomalu vyschnout - toto nedoporučujeme u stélek s vrstvou z kůže
  • stélky s vrstvou kůže nechávejte pouze vyschnout, protože omývání+čištění a následné vysychání by vedlo pouze k ztvrdnutí kůže a ztrátě funkčnosti.

  Při každodenním vyjmutí stélek a vložení do obuvi až před použitím sami poznáte rozdíl oproti stavu, kdy stélky v botách nevysušujete a nečistíte, zvláště pak v zimě.