O produktu

Nejnovější model běžecké boty, vhodné pro běh v terénu, ve verzi bez membrány.
Akce

Naše cena

Cena s DPH
1 690 Kč
Cena bez DPH
1 397 Kč
Běžná cena
2 290 Kč

Vyberte si velikost

Skladem
Zboží není aktuálně dostupné, pro bližší informace se s námi spojte.
Nebyla zvolena velikost
Omlouváme se, ale zboží v dané konfiguraci není k na skladě

Dámská komfortní bota pro volnočasové aktivity ve městě a lehkém terénu.

Svršek ze syntetické textilie je skvěle prodyšný, síťovaný dezén je dílem 3-D potisku, špička a pata jsou zpevněny syntetickým mikrovláknem

Superprodyšná podšívka z mesh síťoviny ve spojení se svrškem umožňuje v maximální míře paropropustnost, takže se v botách budete i za letních dní cítit skoro jako v sandálech.

Podešev je z HGL směsi, což zaručuje skvělé tlumení došlapu jak ve městě na tvrdém povrchu dlažby či asfaltu, tak i v lehkém terénu. Dezén podešve a celá její konstrukce je převzata z běžeckých modelů, takže tlumení došlapu je opravdu excelentní.

Celkově obuv díky prodyšné konstrukci a absenci membrány doporučujeme na letní použití všude tam, kde lze očekávat suché podmínky nošení a kde je potřeba vysokou prodyšností konstrukce bot omezit pocení nohou.

 

Podšívka:prodyšná syntetická tkanina
Typ podešve:HyperGrip® HGL
Hmotnost půlpáru:230g./půlpár ve vel.UK 6 (EUR 40)
Mezipodešev:EVA s odpružením

 

ČIŠTĚNÍ

Obuv před další manipulací očistěte od prachu, bláta a dalších nečistot za použití měkkého kartáče a jemného mýdla, nebo lze použít speciální čistící přípravek NST shoe wash, který odstraňuje i zbytky starších impregnačních prostředků.

Následně lze obuv vysušit, ideálně v teplém a suchém místě, mimo sluneční svit a mimo dosah tepelných zdrojů. Pokud by boty byly v dosahu sálavého tepla, tak může docházet k deformaci obuvi, odlepování podešví a celkové degradaci všech materiálů.

Při vysoušení lze obuv vycpat suchým novinovým papírem (nikoli však papírem z reklamních letáků), který rychle absorbuje vnitřní vlhkost. Je však potřeby tento papír častěji vyměňovat, aby vlivem vlhkosti nedocházelo k vzniku plísní.

IMPREGNACE

Po dokonalém vyschnutí - a zde důrazně doporučujeme pravidelně vyprat či alespoň vysušit i vnitřní vyjímatelné vložky - lze obuv naimpregnovat buď sprejem (který ale musí bezpodmínečně obsahovat výživovou složku pro údržbu kůže), nebo za použití jiných speciálních roztoků ve formě suspenzí, gelů a podobně.

Doporučit můžeme ověřené přípravky:

NST shoe proof spray

NST shoe proof gel

Při aplikaci přípravků se vždy řiďte návodem daného balení, každopádně nikdy impregnace neaplikujte do vnitřních částí bot, na podešve ani na jiné gumové či pryžové díly.

Impregnaci obnovujte vždy v okamžiku, kdy po chůzi v mokru jsou na svršku viditelné tmavší místa, kde se již vlhkost vsákla.

Na obuv nikdy nepoužívejte impregnaci ve formě krémů či vosků, tyto přípravky by měly devastující účinky na použitou velurovou kůži a zásadně by negativně ovlivnily prodyšnost obuvi.

DEZINFEKCE

Dezinfikovat vnitřek bot lze za použití speciálních přípravků, jež obuv nejen zbaví zárodků plísní a bakterií, ale současně obuv i příjemně provoní:

NST shoe fresh orange

NSt shoe fresh eucalyptus