Obuv

Obuv

Obuv turistická, volnočasová, do města, ale i pracovní a ochranná. V této kategorii naleznete i doplňky k obuvi, jako jsou impregnační a definfekční prostředky, tkaničky nebo náhradní vložky do bot.
Termoprádlo

Termoprádlo

Skupina obsahující nejen trička, spodky a třeba zimní kukly pod přílby, ale i běžecké nebo trekingové ponožky. Naprostá většina výrobků je vyrobena z merinové vlny pro maximální hřejivost, ale najdete zde i produkty z recyklovaných syntetických vláken, jež v maximální možné míře odvádějí pot.
Vybavení

Vybavení

Velmi široká skupina produktů, zahrnující nože, buzoly, svítilny, kempingové židličky, dalekohledy, ale i sněžnice, teleskopické hole, krokoměry či třeba sady první pomoci.
Doprodej

Doprodej

Nabídka výrobků za extrémně nízké ceny zaujme především ty, kdo hledají kvalitu za co nejnižší cenu. Najdete zde jak poslednáí páry obuvi, tak i některé výrobky ze vzorkových kolekcí či doprodejové kusy.

Kdo jsme?

Společnost WARP s.r.o. se zabývá převážně prodejem turistické a trekkingové obuvi. Od ekonomických modelů určených pro běžného spotřebitele až po technické modely pro vysokohorskou turistiku.


V nabídce však najdete i velmi speciální modely pro nejrůznější pracovní profese a adrenalinové sporty...

Více