O produktu

Velmi pohodlná celokožená vycházková obuv pro ženy.
Akce

Naše cena

Cena s DPH
2 290 Kč
Cena bez DPH
1 892 Kč

Vyberte si velikost

Skladem
Zboží není aktuálně dostupné, pro bližší informace se s námi spojte.
Nebyla zvolena velikost
Omlouváme se, ale zboží v dané konfiguraci není k na skladě

Elegantní dámská bota pro pochůzky městem uchvátí designem i pohodlím.

  • celokožený svršek z nubukové kůže ochrání spolehlivě před vnějšími podmínkami
  • anatomická konstrukce svršku i došlapové plochy Treksta NestFit garantuje jedinečný komfort i po dlouhém dni na nohou
  • podšívka s membránou Gore-Tex Extended Comfort zajistí sucho i za deštivého počasí a napomáhá příjemnému klimatu v obuvi
  • konstrukce podešve + extra měkké mezipodešve účinně chrání kloubní aparát před nárazy
  • podešev Hypergrip s minimálním reliéfem se skvěle hodí do města, protože velká styčná plocha omezuje klouzavost na dlažbě / asfaltu

Doprodej posledních párů za skvělou cenu.

Svršek:olejovaná nubuková kůže
Podšívka:GORE-TEX® Extended Comfort Footwear
Ohebnost podešve:2 - zpevněná konstrukce podešve
Typ podešve:Hypergrip® (HGL With IceLock)
Hmotnost půlpáru:cca 300gramů (půlpár vel. 39EU)
Mezipodešev:molded EVA
Tlumič došlapu:Molded EVA / PORON®

 

ČIŠTĚNÍ

Obuv před další manipulací očistěte od prachu, bláta a dalších nečistot za použití měkkého kartáče a jemného mýdla, nebo lze použít speciální čistící přípravek NST shoe wash, který odstraňuje i zbytky starších impregnačních prostředků.

Následně lze obuv vysušit, ideálně v teplém a suchém místě, mimo sluneční svit a mimo dosah tepelných zdrojů. Pokud by boty byly v dosahu sálavého tepla, tak může docházet k deformaci obuvi, odlepování podešví a celkové degradaci všech materiálů.

Při vysoušení lze obuv vycpat suchým novinovým papírem (nikoli však papírem z reklamních letáků), který rychle absorbuje vnitřní vlhkost. Je však potřeby tento papír častěji vyměňovat, aby vlivem vlhkosti nedocházelo k vzniku plísní.

IMPREGNACE

Po dokonalém vyschnutí - a zde důrazně doporučujeme pravidelně vyprat či alespoň vysušit i vnitřní vyjímatelné vložky - lze obuv naimpregnovat buď sprejem (který ale musí bezpodmínečně obsahovat výživovou složku pro údržbu kůže), nebo za použití jiných speciálních roztoků ve formě suspenzí, gelů a podobně. Pro hodně vodou a špínou namáhané boty lze zvolit i výrobky na bázi speciálních vosků či krémů.

Doporučit můžeme ověřené přípravky:

NST shoe proof spray

NST shoe proof gel

NST le cirage

Při aplikaci přípravků se vždy řiďte návodem daného balení, každopádně nikdy impregnace neaplikujte do vnitřních částí bot, na podešve ani na jiné gumové či pryžové díly.

Impregnaci obnovujte vždy v okamžiku, kdy po chůzi v mokru jsou na svršku viditelné tmavší místa, kde se již vlhkost vsákla.

Pamatujte na to, že impregnace ve formě krémů či vosků výrazně mění vzhled a charakter nubukové usně, proto doporučujeme tyto přípravky aplikovat na skrytém místě, abyste si ověřili výsledný vzhled úpravy kůže. Současně upozorňujeme, že přípravky na bázi vosků a krémů mohou výrazně omezit praopropustnost kůže a může tak docházet k většímu pocení nohou. Voskové či krémové impregnace nikdy neaplikujte na látkové části obuvi.

DEZINFEKCE

Dezinfikovat vnitřek bot lze za použití speciálních přípravků, jež obuv nejen zbaví zárodků plísní a bakterií, ale současně obuv i příjemně provoní:

NST shoe fresh orange

NSt shoe fresh eucalyptus