Turistické oblečení Nst
Turistické oblečení Nst s prodlouženou výměnou zboží do 30 dnů, odesláním do druhého dne a dopravou zdarma od 1 500 Kč.
Výpis produktů
189 Kč
Měrná cena:
756 Kč / 1 l
Prací prostředek na péřové oblečení a spacáky, čistící a obnovující načechranost peří. Balení 250ml pro 5 naplněných praček.
Kód: NST-NDW
199 Kč
Měrná cena:
796 Kč / 1 l
Prací prostředek pro první (spodní) vrstvu oblečení ze syntetických materiálů, stejně jako na vlnu, merino, kašmír apod. Balení 250ml pro 5 naplněných praček.
Kód: NST-NAW250
230 Kč
Měrná cena:
920 Kč / 1 l
Účinná impregnace na outdoorové oblečení, včetně membránového. Balení 250ml pro 5 naplněných praček.
Kód: NST-NSPP250
Účinná impregnace na outdoorové oblečení, včetně membránového. Určeno k použití pro praní v pračce nebo pro ruční praní.
Kód: NST-NSPP1
Prací prostředek na oblečení - ideální na bundy, vesty či kalhoty, včetně membránových. Balení 1L pro 20 dávek oblečení praných v naplněné pračce.
Kód: NST-NSPW
Ekologicky neškodná impregnace na outdoorové oblečení, včetně membránového.
Kód: NST-NSPPS1
160 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 l
Prací prostředek na oblečení - ideální na bundy, vesty či kalhoty, včetně membránových. Balení 250ml pro 5 naplněných praček.
Kód: NST-NSPW250
230 Kč
Měrná cena:
766,67 Kč / 1 l
Impregnační emulze na péřové výrobky, obnovující vodoodpudivost a nenasákavost peří.
Kód: NST-DW0000
230 Kč
Měrná cena:
920 Kč / 1 l
Impregnační roztok pro praní v pračce nebo ruční praní na péřové výrobky, obnovující vodoodpudivost a nenasákavost peří. Balení 250ml pro 5 naplněných praček.
Kód: NST-NDP
250 Kč
Měrná cena:
1 000 Kč / 1 l
Ekologicky neškodná impregnace na outdoorové oblečení, včetně membránového.
Kód: NST-NSPPS250
180 Kč
Měrná cena:
1 440 Kč / 1 l
Speciálně na hladké lesklé kůže s přírodním probarvením určená impregnační a ochranná emulze.
Kód: NST-SL
Ovládací prvky výpisu
11 položek celkem